Skip to main content

Warszawa/Lublin

510 549 583

kontakt@sterujemyruchem.pl

  • NIP: 1133024796
  • REGON: 387776380

Projektowanie organizacji ruchu

Należy pamiętać, że zgodnie z przepisami, za organizację ruchu na danym obszarze odpowiada organ, który nim zarządza. Jego zadaniem jest przeprowadzenie niezbędnych ustaleń oraz dokumentacji mogące ułatwić wprowadzenie optymalnych rozwiązań. Taki organ nie musi jednak samodzielnie projektować organizacji ruchu drogowego. Najczęściej to zadanie jest powierzane specjalistom.

Nic w tym dziwnego, ponieważ tworzenie projektu jest bardzo skomplikowanym procesem. Bardzo istotne jest, by wszystko zostało dobrze przemyślane oraz określone przez doświadczonego, wykwalifikowanego specjalistę.

Nasza firma dostarcza optymalne rozwiązania w zakresie ruchu drogowego. Dzięki temu przemieszczanie się na danym odcinku przebiega możliwie sprawne i bezpieczne, a ulice będą jak najbardziej przepustowe. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące analizę dokumentacji, badania oraz tworzenie projektu. Realizujemy zlecenia dotyczące zarówno dróg mających dopiero powstać, jak i w przypadku reorganizacji już istniejących. W razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.