Skip to main content

Warszawa/Lublin

510 549 583

kontakt@sterujemyruchem.pl

  • NIP: 1133024796
  • REGON: 387776380

Wynajem znaków drogowych

Znaki drogowe stanowią podstawowe rozwiązanie, zapewniające bezpieczeństwo oraz właściwą organizację ruchu, pełniąc funkcję informacyjną lub nakazującą. Właśnie dlatego bardzo ważne jest, by w każdym miejscu, w którym odbywa się ruch pojazdów oraz pieszych, zadbać o ich właściwy dobór oraz rozmieszczenie.

Znaki drogowe w trakcie zmiany organizacji ruchu

Ze szczególną sytuacją spotykamy się w sytuacji, gdy dany odcinek drogi jest w remoncie lub z innego powodu dochodzi do zmiany organizacji ruchu na jego powierzchni. W takiej sytuacji niezbędne jest zastosowanie tymczasowego oznakowania. Firmy zajmujące się remontem mają obowiązek precyzyjnego rozmieszczenia drogowskazów, w sposób zgodny z przepisami.

Nie muszą jednak posiadać własnego oznakowania. Wystarczy, że skorzystają z oferty naszej firmy, oferującej jego wynajem. Dzięki niej można wybrać drogowskazy, które będą niezbędne w przypadku danego odcinka drogi. Dostępne są znaki zakazu, nakazu oraz informacyjne, a także różnorodne uzupełniające tabliczki. Dzięki temu z łatwością można dobrać takie, które sprawdzą się w konkretnej sytuacji.

Wymogi prawne

Pamiętajmy o tym, że drogowskazy muszą mieć ściśle określoną formę i w żadnym szczególe nie mogą odbiegać od swojego wzorca. Ich forma to nie wszystko, ze względu na to, że będą wykorzystywane na zewnątrz, muszą charakteryzować się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Tylko wtedy będą odpowiednio trwałe i przez długi czas będą mogły pełnić swoją funkcję.

Właśnie dlatego muszą być dostosowane do rygorystycznych przepisów, a przed zastosowaniem muszą zostać dokładnie sprawdzone pod kątem zgodności z aktualnymi wymogami. Tylko wtedy będą mogły być zastosowane w ruchu. Znaki oferowane przez nas na wynajem spełniają wszystkie niezbędne wymogi, dlatego mogą być stosowane na drogach publicznych. Wszystkie zamówienia realizujemy terminowo, dzięki czemu można mieć pewność, że podczas współpracy z nami wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Zachęcamy do skorzystania z korzystnej oferty obejmującej wynajem znaków drogowych.